Znajdź towarzystwo do sportu wśród 2408 osób z całej Polski.

Siłownia jako dodatek do innego sportu.

Siłownia jako dodatek do innego sportu.

przez Grzegorz89 17 mar 2015, o 18:29
Od kilku lat regularnie pojawiam się na siłowni. Uważam, że taki trening jest wspaniałym uzupełnieniem dla innych dyscyplin. Sam łączę treningi siłowe z muay thai i wydaje mi się, że to znakomite połączenie.
Co o tym sądzicie?
Jak u was wygląda sprawa siłowni i innych dyscyplin?

Re: Siłownia jako dodatek do innego sportu.

przez Agol 23 mar 2015, o 12:04
Ja planuję połączyć siłownię z fitnessem. To dopiero początek więc mam nadzieję, że mi się uda. Na pewno trzeba więcej czasu poświęcić na ćwiczenie, więcej energii, więcej potu..ale dzięki temu pojawiają się efekty, więcej efektów, więcej radości i motywacji. Moim zdaniem warto połączyć klasyczną siłownię z inną dyscypliną. Nie trzeba od razu podnosić ciężary i robić nie wiadomo co. Po prostu dodać to do swojego planu dnia..i na przykład połączyć z bieganiem, graniem w siatkówkę czy czymkolwiek. Pozdrawiam:)

przez Mario 26 mar 2015, o 13:46
Zależy czy chcesz się skupić na budowaniu ciała czy na spalaniu tłuszczu. Siłownia jest odpowiednia dla każdego, jeszcze jak pojawi się dobry trener, który wszystko wytłumaczy. Ale jeżeli ktoś ma tyle czasu, żeby chodzić na siłownię i robić coś jeszcze. A przede wszystkim ma motywacje i zapał, to najlepiej dla niego. Każda aktywność jest najlepsza.

przez Aria06 20 cze 2016, o 08:33
Tak jak przedmówca wyżej, siłownia jest bardziej do modelowania sylwetki, poprzez rozbudowę mięśni w większym lub mniejszym stopniu, ale najpierw trzeba spalić tkankę tłuszczową innymi treningami np. cardio. Jednak gdybyś potrzebował wybrać się na siłownię to dobrze jest zacząć szukać siłowni w wyszukiwarce FitPlanner pod np. siłownia warszawa lub innym miastem, gdzie mieszkasz.

Przejdź do