Znajdź towarzystwo do sportu wśród 2408 osób z całej Polski.

parę słów o mnie :)

parę słów o mnie :)

przez Berenika 18 mar 2015, o 18:30
Witam serdecznie,

Jestem osobą aktywną i zawsze staram się robić to co kocham. Moją największą pasją jest jazda konna i skupiam się na doskonaleniu swoich umiejętności w tej dziedzinie. Sport ten daje mi nie tylko możliwość rozładowania energii i utrzymaniu kondycji, ale pozwala na budowanie niesamowitej relacji z moim czteronogim przyjacielem, który jest też partnerem sportowym. Im więcej czasu sobie poświęcamy, tym łatwiej jest nam stworzyć duet, który rozumie się bez słów. Oprócz tego biegam i staram się ćwiczyć w domu, w czasie pomiędzy stajnią, pracą a studiami. Nie uprawiam joggingu zbyt często ze względu na poważną kontuzję,ale mimo to staram się robić to regularnie, na krótkich dystansach. Nie istnieją dla mnie wymówki. Nie znam słów "nie mam czasu", "nie chce mi się", "nie umiem". Wszystkiego trzeba w życiu spróbować, zwłaszcza tych rzeczy, których boimy się najbardziej. Nie jestem i nigdy nie będę sportowym wzorem do naśladowania, ale zachęcam ludzi dookoła mnie i motywuję do zrobienia kroku do przodu, w stronę lepszego samopoczucia :)

Pozdrawiam serdecznie :)
Berenika

Re: parę słów o mnie :)

przez idzisz 18 mar 2015, o 19:39
No!

Widzę, że zaproszenie na forum zostało szybko wykorzystane. Miałem już okazję z Bereniką trochę pobiegać w ubiegłym sezonie po Wrocławiu i bardzo ją polecam jako kompankę do wysiłku. Fajna dziewczyna i zapalona maniaczka koni, która nie rzuca słów na wiatr ;-)

przez Berenika 19 mar 2015, o 15:58
Dziękuję Mateuszu, to miłe :) ja również uważam, ze jesteś doskonałym towarzyszem do aktywnego spędzania czasu. W prawdzie nie miałeś jeszcze okazji żeby mnie ograć w squasha ale mam nadzieję, że jeszcze będzie taka okazja. Może któregoś dnia dorównam Ci kondycyjnie i uda nam się bez problemu pokonać trasę przy wałach. Tyle jeszcze do zrobienia, ale przynajmniej jest pretekst do spotkania. Mam nadzieję, ze inni forumowicze również będą się wzajemnie motywować i sport choc trochę wejdzie wszystkim w krew. :)

przez Monia80 25 mar 2015, o 18:23
Miło, że nie tylko mężczyźni pojawiają się na forum :)