Znajdź towarzystwo do sportu wśród 2408 osób z całej Polski.

Przepis na koktajl energetyczny

Przepis na koktajl energetyczny

przez Agol 23 mar 2015, o 12:08
Witajcie, czy może ktoś polecić przepis na koktajl energetyczny? Nie skomplikowany, dobry, może być słodki albo kwaśny. Nie jakiś wymyślony, albo wrzucone wszystko co zdrowe i blenderowane;) Proszę o coś wartego uwagi, albo kilka przepisów na rożne koktajle. Owocowe, warzywne, wzmacniające, upiększające..cokolwiek:) W Internecie jest tego pełno wiem, ale chcę żeby mi ktoś polecił coś konkretnego, pożywnego, jako wspomagacza diety i zdrowego odżywiania. Czekam na informacje i pyszności.

Re: Przepis na koktajl energetyczny

przez Grzegorz89 24 mar 2015, o 20:19
Sporym zastrzykiem energii będzie koktajl z mleka i bananów, można do tego dodać odrobinę białego sera.
Najlepiej 1,5 szklanki chudego mleka i 2 bananki do tego.
Smakuje wyśmienicie ;)

przez Poziomka 25 mar 2015, o 15:10
Bardzo prosto zrobić taki koktajl. Ja to bym dodała czekolady, ale niestety nie można;) Tak na prawdę wystarczą jakiekolwiek owoce, banany, kiwi, pomarańcze, grejpfruty(one dodatkowo są naturalnymi spalaczami tłuszczu), mango, truskawki, dodać jogurt naturalny lub serek homogenizowany, wsyp rodzynki, otręby, możesz dodać miodu. Tylko pamiętaj, żeby nie przesadzić ze składnikami bo nie wyjdzie to do końca smacznie. Jak już czegoś spróbujesz to podziel się informacjami, chętnie poznam Twoje smaki:)

przez Monia80 25 mar 2015, o 18:33
Taki odżywczy koktajl można wymyślić samemu.
Troszkę tego, troszkę tego i mamy pyszny napój dodający energii.
Z niecierpliwością czekam na truskaweczki i poziomki.
Koktajle z tymi owocami najbardziej mi smakują :)

przez Agol 26 mar 2015, o 13:02
Dzięki za odpowiedzi:) na pewno wypróbuje wasze przepisy i propozycje. Jeżeli oczywiście będę miała czas..czekam też na świeże owoce, ponieważ mam trochę swoich na działce i wolę mieć swoje świeże, niż kupione w sklepie. No i przyznaje rację Monia80 - truskawki i poziomki najpyszniejsze. Orzeźwiające i nie zbyt słodkie:)